Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Diktatúra sexuálnych menšín (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > >>

Hodnoť

 

Mensina su v prvom rade katolici. Jasne, hned poviete, co tu ten Pepe trepe, ved scitanie ludu ukazuje okolo 70%. Tvrde jadro, ktorych je tak 5, najviac 10% - to je mensina , ktora chce ostatnym diktovat ako zit.
Zvysni tzv. katolici su vlazni a ziju si podla svojej upravenej verzie katechizmu, kde je tolerovna nevera, predmanzelsky styk, antikoncepcia, rozvody ... Na Vianoce a Velku noc zajdu do kostola a zvysok roka smilnia a kradnu, raz rocne mozno spoved ...
 

 

ale vacsina ludi a nie len specialne katolikov ma jasny postoj k adopciam deti homosexualmi a "hladanim bielej vrany" od raneho detstva...
 
Hodnoť

 

precitala som si ten report a nenasla som tam nic hrozne, prave naopak. tak neviem, ci zavadzate alebo len sirite paniku.
Ide o to, aby rodičom neboli odoberané deti, len preto, že chcú využiť svoje prirodzené právo na výchovu detí. -nejde. nasla som tam len odporucanie na zavedenie predmetnej vychovy do skol. odporucanie.
Ide o to, aby neboli zatváraní poslanci preto, že odmietnu zosobášiť dvoch chlapov, prípadne dve ženy a možno neskôr pedofila a jeho obeť, ktorá ho bude vraj milovať a to im dá "právo" na uzavretie "manželstva"...
Ide o to, aby sa ohlasovatelia evanjelia nedostali pred súd len preto, lebo prečítajú z Biblie, že súložnci mužov nevojdú do Božieho kráľovstva. - nejde. praveze sa tam spomina, aby nik nebol potrestany za nieco, za co trestany nema byt preco.
Ide o to, aby právo vždy bolo na strane pravdy bez ohľadu na to, či niektoré "práva" chce pretlačiť na úkor ostatných nejaká menšina, či väčšina. Práva každého človeka totiž končia tam, kde začínajú práva iného. - a nejde. akurat sa tam odporucilo ze sexualne a reprodukcne zdravie a prava zien a muzov by nemali byt obmedzovane nabozenstvom a napriklad uzatvaranim zmluv s cirkvou.
.
ozaj nechapem, preco toto robite. ozaj nie. ak sa vam nepacia niektore body, prosim, dajte pripomienku alebo navrh, urcite je cesta ako to riesit. ale material, ktory podporuje slobodu, rovnake zaobchadzanie (nepisem rovnost, lebo to uz je ako cervene sukno na niektorych) a podporu tolerancie, zdravia a odsudenie nasilia, idete bez rozmyslu a plni plamenneho rozhorcenia nenavidiet a zrusit. mne sa zda, ze uz sme kus dalej, aby sa veci riesili takto. internet je fasa vec, ale hrozne nebezpecna pre lenivych citat a pre tych, co radi manipuluju masami.
 

Čo mi konkrétne vadí na správe

o sexuálnom a reprodukčnom zdraví a právach v oblasti sexuálnej výchovy :

- Správa zdôrazňuje, že potreby dospievajúcich v oblasti sexuálneho a reprodukčného zdravia sa líšia od potrieb dospelých; vyzýva členské štáty, aby zabezpečili, aby dospievajúci mali prístup k užívateľsky ústretovým službám, kde sa náležite zohľadnia ich záujmy a právo na dôvernosť a súkromie; - pritom nevysvetľuje, čo je myslené pod uživateľsky ústretovými službami,...

- Správa vyzýva členské štáty, aby v oblasti sexuálneho a reprodukčného zdravia poskytovali mladistvým služby prispôsobené ich veku, zrelosti a vývinovým schopnostiam, ktoré by neboli diskriminačné z hľadiska rodovej príslušnosti, manželského stavu, zdravotného postihnutia alebo sexuálnej orientácie/identity a ktoré by boli dostupné bez súhlasu rodičov alebo opatrovníkov; - dostupné bez zásahu rodičov a opatrovníkov? To je jasný zásah do základných ľudských práv v oblasti výchovy ich detí,... A o aké služby sa to jedná?

- Správa naliehavo vyzýva členské štáty, aby prijali opatrenia na odstránenie všetkých prekážok brániacich mladistvým dievčatám a chlapcov v prístupe k bezpečným a cenovo dostupným spôsobom antikoncepcie vrátane kondómov a aby poskytovali jasné informácie o antikoncepcii; - Navrhovatelia nenavrhujú viesť a edukovať mládež v prospech sexuálnej zdržanlivosti v mladom veku, ale navrhujú zabezpečiť im a sprístupniť antikoncepciu. Hmmmm?

- vyzýva členské štáty, aby zabezpečili povinné vzdelávanie o sexualite a vzťahoch, zodpovedajúce veku a pohlaviu, zabezpečené v prostredí so zastúpením oboch pohlaví, a to pre všetky deti a dospievajúcich; - navrhovateľom ide o zavedenie iných pravidiel psycho-sexuuálneho chovania dospievajúcich, o snahu zbaviť deti od najnižšieho veku prirodzeného studu a realizovať spoločné demonštrácie a ukážky sexuálneho charakteru?

Správa podľa môjho názoru prekračuje samotnú sexuálnu výchovu detí a mládeže a navrhuje celkovo regulovať sexuálne správanie spoločnosti prostredníctvom ovplyvňovania detí a zásahov do práv rodičov. Pritom zavádza restrikčné chovanie štátu voči rodičom a právne odobratie rodičovských práv rodinám v tejto dôležitej oblasti. EÚ tak plánuje obrovský psycho-sexuálno-sociálny experiment s neistým koncom ohrozujúci spoločenskú súdržnosť rodín a spoločnosti. A to nie som ani panbičkár, ani človek s klapkami na očiach. Z tejto „Správy“ ide strach. Neviem, či jej zástanci dokážu predvídať následky prijatia obsahu správy za zákon.
 

 

uz ziadne mudre myslienky po Michaelovej odpovedi? Martinka :-)
 

 

nope :) michael ma k veci pripomienky
okrem toho je teplo a piano a podobne ine zalezitosti. obmedzenie diskusii, wys. staci raz si vyjadrit nazor.
 
Hodnoť

 

V tom diktovaní sa stále strieda cirkev s menšinami, ako malé deti, ktoré si merajú pipíkov. Cirkev sa snaží nadiktovať, že Boh nemiluje všetky svoje deti, hoci ich také aké sú priviedol na tento svet. Miluje iba tých, ktorí sú presne podľa predstáv predstaviteľov cirkvi, ktorí sami dokazujú neustále, že ani oni sami nie sú hodní byť predstaviteľmi cirkvi (česť mnohým výnimkám, skôr na nižších pozíciách v hierarchii).
Za seba ako veriaceho a katolíka môžem povedať, že mi je úplne jedno sexuálna orientácia, iná viera a čokoľvek ostatné, je to vecou každého jedného jedinca, kým nezasahuje do mojich práv. Od cirkvi a jej predstaviteľov očakávam, že bude šíriť lásku a nie nenávisť ako tieto blogy, pastierske listy, kázne plné zloby a netolerancie. Práve kvôli takémuto konaniu cirkvi v cirkev veriť zrejme nebudem nikdy, iba v Boha. V kostole ak sa nezabudnem pri "verím v Boha,..." pravidelne vynechávam svätú cirkev katolícku. Boh je láska, no cirkev nie je a ani neplní svoju funkciu.
 

Prečo klameš?

Ty si v prvom rade žid. Roky ťa tu sledujem na tomto fóre. Takže sa nesnaž obalamutiť tu ľudí drístami, ako ty v kostole sa modlíš verím v Boha... Druhá vec je tá, že keby si tam chodil, zrovna včera bolo evanjelium o Jánovi Krstiteľovi, ako dosť tvrdo vynadal farizejom a zákonníkom, keď sa prišli dať pokrstiť. Teda nie že by, ich nakoniec nepokrstil, ale kázal im kajať sa . tak by to malo aj byť... Zlo je zlo a aj Kristus sa niekedy rozčúlil, by fyzicky inzultoval kupcov v chráme, takže kto sa oháňa sladkými rečičkami o láska, aby obalamutil dobromyseľných ľudí a tí potom tolerovali zlo, účelovo zavádza a klame. Sú aj takí, ktorým je jasné, o čo takým, ako ty, ide...
 

Roky ho

sleduješ ? Tých eštebáckych metód sa nevieš a nevieš zbaviť :-)
 

 

RE: "Prečo klameš? Ty si v prvom rade žid. Takže sa nesnaž obalamutiť tu ľudí drístami, ako ty v kostole sa modlíš verím v Boha... "

- V minulom storočí z dôvodu prenasledovania veľa židov prekonvertovalo na kresťanskú vieru. Na žiadnom kresťanskom chráme nevisí oznam "židom vstup zakázaný."

Je pravda, že "ortodoxný" žid s tou polmetrovou bradou, modliaci sa v katolíckom kostole by zrejme pôsobil dosť nevierohodne.

Inak jeho príspevok je rozumný, a koniec-koncov aj sám Ježiš je v podstate konvertovaný žid.
 

 

ako vidím, niektorým to h nelezie cez prdel, ale z hlavy, pričom sa usádza aj v dutine mozgovej.
 
Hodnoť

 

RE: "Diktatúra sexuálnych menšín"

- Diktatúra nikdy nie je v poriadku, ani keď ide o presadzovanie presvedčenia väčšiny.

P.S. Inak, pán Červeň, ja osobne som prispel k naplneniu Božieho odkazu (Genesis 1: 28)
"Milujte sa , množte sa a zaplňte zem" dvoma potomkami. A Vy ?
http://biblehub.com/genesis/1-...
 

verim že nie len prispel

ale aj dalej prispievaš tým že sa o nich staraš vychovavaš, obetuješ im čas a peniaze, proste im vytvaraš so ženou rodinu.
a potom pridu dvaja parovo onanujuci hošani a tvrdia že oni su to iste(a chcu na zaklade poživat tie iste spoločenske a socialne výhody)
 

 

Nevidím dôvod, prečo "párovo žijúci hošani" by nemali mať také isté spoločenské a sociálne výhody ako bezdetný pár muž a žena.
 

lebo nemaju ani teoretický

potencial byt takým prínosom pre spoločnost, ako ma bezdetný hetero par.

ale suhasim že všetky výhody by mal mat par až ked splni zakladnu ulohu parenia.

nevidim dôvod menit spoločenske normy na zaklade poruchy sexualneho pudu niekolkých jedincov.
 

 

"ale suhasim že všetky výhody by mal mat par až ked splni zakladnu ulohu parenia." - napríklad bezdetný pár by nemal dostávať detské prídavky až kým nebude mať deti - súhlasím!
 

zisti si fakty

očr, danovy odpočet na partnera bez prijmu, vdovský dôchodok
 

 

„Štvrtina párov nepočne dieťa a 5 % z nich zostáva neplodných nedobrovoľne do konca svojho života. Štatistiky sú však len vrchol ľadovca, pretože sú do nich zahrnutí len ľudia, o ktorých vieme, ale veľa ľudí s podobnými problémami odborníka z rôznych dôvodov nikdy v živote nenavštívi,“ dodal urológ:
http://www.gynda.sk/clanok/395...
http://www.gynda.sk/clanok/376...

V civilizovaných krajinách je stále väčší problém počať zdravé dieťa. Matky rodia vo vyššom veku a v rodinách sa narodí 1-2 deti; kedysi sa narodilo aj 6-10. Pribúda rodín, ktoré nemôžu mať deti ale párov, ktoré z rôznych dôvodov nechcú mať deti.

Takže nie je možné problém s "nepárením" proste dať za vinu homosexuálom.
 

však pišem že som proti tomu

aby mali "jalové" páry take iste výhody a status ako tie nejalove. a hovorim aj o hetero aj homo paroch.
to že teraz je podpora aj pre bezdetné páry neznamena že je fasa rozširovat ich rady o homopary.
 

 

Ale bolo by to fér.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > >>

Najčítanejšie


 1. Rudolf Pado: O čom Sulík pod Tatrami decentne mlčí 9 058
 2. Michal Májek: Maturita po novom 2 447
 3. Iveta Kompišová: Prvá žena - nositeľka Nobelovej ceny za mier - bola rodáčka z Prahy 2 226
 4. Karol Labaš: S čím sa Richard Raši verejne nechváli 2 061
 5. Janka Cigániková: Podarilo sa! Zaborská stiahla pozmeňovák, ktorý robí z kňazov zdravotníckych pracovníkov 1 988
 6. Denis Kinski: Hana Maciuchová nás navždy opustila 1 513
 7. Jozef Legény: Umierať a dať sa šklbať v Revúcej 1 334
 8. Věra Tepličková: O kráľovstve na dve polovice 1 317
 9. Maroš Chmúrny: Vydierač a nové sako pre Pellegriniho 1 150
 10. Sebastián Lukáš Šedo: Kotlebova strana sa rozpadá. Máme mať ale dôvod na radosť? 837

Rebríčky článkov


 1. Marcel Karvay: 24601
 2. Július Kovács: Róbert Kaliňák šéf Slovenskej mafie
 3. Lubomir Zahora: Umenie švov
 4. Patrik Lenčéš: Kostoly na Slovensku: Zatvorené pre ľudí, otvorené pre nebo.
 5. Miriam Studeničová: Sila celku zvíťazí!
 6. Boris Mlsna: Vakcíny verzus testy? Testy športovcom pomáhajú, no riešením je len vakcína
 7. Štefan Vidlár: D O J E M
 8. Jozef Legény: Umierať a dať sa šklbať v Revúcej
 9. Marek Zajac: Prečo sa mnohým ľuďom nedarí nájsť si vhodného partnera
 10. Jaroslav Polaček: Napriek korone predkladáme ambiciózny a transparentný rozpočet


Už ste čítali?